2013 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Kampanyaları

2013 yılı MTV motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde bankalar çeşitli kampanyalar başlattı. Yatırmanız gereken MTV miktarına ve kullandığınız kredi kartına göre çeşitli taksitler ve promosyonlar yapmaktadırlar. Bankaların verdikleri bu promosyon ve taksit miktarlarını derlemeye çalıştık. 2013 MTV kampanyalarından bazıları,

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet Şubesi’nden yapan herkese Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, SUV, Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim!
Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 6 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için
http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2012/aralik/mtv_pirelli.page

Motorlu Taşıt Verginizi, Yapı Kredi kredi kartınızla www.gib.gov.tr’den, 3 taksit imkanıyla ödeyebilirsiniz.Motorlu Taşıtlar Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınızla, isterseniz İnternet Şubesi ya da ATM’lerimizden ödeyin iki büyük fırsatın sahibi olun: Bosch Car Service’ten ücretsiz check up yaptırın ve otostart.com’da 100 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL indirim kazanın!

Motorlu Taşıtlar Verginizi 31 Ocak 2013 tarihine kadar aşağıdaki ödeme yöntemlerinden biriyle ödeyebilir ve iki büyük fırsata sahip olabilirsiniz.

Fırsat 1: Bosch Car Service’ten ücretsiz Check Up yaptırın!

Üstelik Bosch Car Service’ten ücretsiz Check Up sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel %30 işçilik indirimi ve +4 taksit veya 3 ay erteleme imkanı da var.

Fırsat 2: Otostart.com’ da 100 TL ve üzeri ilk işleminizde 50 TL indirim kazanın!

Üstelik indirimli ürününüzü Worldcard’ınızla 8 taksitle satın alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/kampanyalar/MTV_odemeleri/main.aspx

Kampanya 01 Ocak 2013 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.

Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet aracılığı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan
(örnek: 34ABC45) girmelidir.
www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştirenler ise, ödeme yaptıkları kredi kartının SON 6 hanesini birleşik olarak
(örnek: 456788) kampanya kodu alanına girmelidir.

MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
Kampanya dahilinde Piranha kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 28 Şubat 2013 23:59’dur. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.

Ayrıntılı bilgi için

http://piranha.com.tr/campaign.php

Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr ‘den 3 Şubat 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde  4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.
İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz navking.com’da %50’ye varan indirim fırsatı ve Magneti Marelli servislerinde özel fırsatlardan yararlanabilecektir.

Navking Kampanyası detayları:

Navking.com’dan %50’ye varan indirim fırsatı 2 Ocak- 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir. %50’ye varan indirim fırsatı için navking.com’da plaka ve kredi kartı numarasının ilk 6 hanesinin girilmesi gerekmektedir. İndirimden her plaka bir kere yararlanabilir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir

Magnetti Marelli Kampanyası detayları:

3 Şubat 2013 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası`ndan yapan müşterilerimiz Magneti Marelli Checkstar Servisleri’nde ücretsiz 14 nokta kontrolü, Magneti Marelli markalı yedek parça ve işçilik hizmetinden %15 indirim, Ozon maker ile araç içi dezenfekte hizmetinden 20 TL’ye yararlanabilecek.

Ayrıntılı bilgi için

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Kartlar/Maximum/Kampanyalar-1403-5.aspx#5_3

TEB Kredi Kartı’nızla Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne Tam 6 Taksit Fırsatı!

31.01.2013 tarihine kadar www.gib.gov.tr adersinden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni TEB Kredi Kartı ile ödeyen müşterilerimiz ayrıca Ziebart’ta
79 TL değerindeki Ozon Temizliği’ni ücretsiz olarak yaptırabiliyor.
En çok satılan ürün olan araç camları film kaplamasında %20 indirim kazanıyor.
Kampanya Koşulları:

Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
Ziebart kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz dekontlarını ibraz ederek hizmet alabilirler.

Ayrıntılı bilgi için

http://www.teb.com.tr/bireysel/mtv-kampanyasi.aspx

HSBS Advantage kart ile motorlu taşıtlar verginizi 6 taksitle ödeyin. Ayrıca Speedy’den kış lastiklerinde %15 indirim ve ücretsiz check up kazanın.

Ayrıntılı bilgi için

http://www.hsbc.com.tr/tr/

 

Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize 6 taksit.

Kampanya Detayları
1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartları ile www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr ve Finansbank şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmına 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Bu dönemde yapılacak ödemeler için tek çekim opsiyonu olmayacaktır.

Ayrıntılı bilgi için

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp4183/motorlu-tasit-vergisi-odemelerinize-6-taksit.aspx?ABA

MTV Ödemesi AsyaCard ile 4 Taksit!
Motorlu Taşıtlar Vergisini 01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile 4 taksitte ödeyin, 1 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim hakkı kazanın!

Ayrıntılı bilgi için

http://www.asyacard.com.tr/avantajlari/kampanya_mtv_4taksit.jsp

 

Bir önceki yazımız olan İstirahat parası sorgulaması Rapor Parası Sorgulama başlıklı makalemizde 2014 emekli promosyonu, 2016 fiyat listesi ve 2022 3 aylık maaş sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir