Altının Yeni hedefi 1 ocak 2012

altın yumurtlayan tavuk altın

 

Altın Nereye Gidiyor….

 

Abd nin kredi notunun AAA dan AA+ ya düşürülmesi vede avrupada ki krizlerin bitmesinden çok  bir çok avrupa ülkesine yayılması en güvenilir yatırm aracı olan Altına olan rağbeti arttırıyor.

Öngörümüz altının 2012 yılı başında Xauusd bazında 2000 düzeyinde olması.

Bu nedemek derseniz çeyrek altının 200 tl yi aşması demek.

aşağıda verecek olduğum grafikleri inceleyecek olursanız kasım 2008 den beri Altının hızlı birşekilde değer kazanmasıdır. Son 22 senede 1 sene hariç eylül ayında altının değer kazandığınıda düşünürsek Altın Şuan en iyi yatırm aracı döviz %0,50 kazandırıken Altın günlük %2-%3 leri bulmakta. Bundan dolayı yatırım sepeti oluştururken altının payını en fazlaya getirmeniz zararımızı en aza indirmemiz vede yüksek tutarlarada kazanç sağlamamıza olanak sağlayacaktır.

altın 2012 hedefi

altın en iyi yatırım aracı

grafiktede gördüğünüz gibi Altın en iyi yatırım aracı…

 

Şunu aklınızdan çıkarmayın kriz söylentileri vede krizler değerli kağıtlardan çok değerli madenleri (altın,gümüş vb.) dahada değerli kılar. Bol kazançlı kayıpsız günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan İstirahat parası sorgulaması Rapor Parası Sorgulama başlıklı makalemizde 2014 emekli promosyonu, 2016 fiyat listesi ve 2022 3 aylık maaş sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

rapor parası nezaman yatar

Yorumlar

2 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir