Antalya SGK Ödenmeyen Rapor Paraları Almak

SGK’nın Antalya şubesinin il müdürlüğünü Selim Erol yapmaktadır. Selim Erol son yaptığı açıklamada içeride tam tamına 4,6 Milyon Türk Lirası paranın alacaklarını beklediğini söyledi. Paralarınızı almak için ilk etapta SGK şube müdürlüğüne başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Antalya SGK Ödenmeyen Rapor Paraları Almak

Antalya SGK Ödenmeyen Rapor Paraları Almak

Antalya SGK ödenmeyen ücret toplam 4.582.678,55 TL’dir. Bu ücret 5 yıl içerisinde alınmadığı takdirde 5 yıl sonrasında herhangi bir hakka sahip olamıyorsunuz alacağınız ücret üzerinden. 2007 yılından itibaren alınmayan paralar rapor parası, tıbbi malzeme parası, dış parası ve cenaze yardım parası gibi ücretleri kapsamaktadır.

Antalya SGK‘dan toplam 22.000 bin kişinin alacağı bulunuyor. Bu ücretler 15 TL ve 9700 TL arasında değişmektedir. Sizde ödenmeyen rapor paralarınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen Antalya SGK sitesine girip sorgulamanızı yapabilirsiniz. Resmi web sayfaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu İçin Artık Para Ödenmeyecek başlıklı makalemizde Sağlık Raporu İçin Artık Para Ödenmeyecek, Sağlık Raporu İçin Para Ödenmeyecek ve Sağlık Raporu Para Ödeneyecek Mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir