E-Hastane Nedir?

Dünya’nın her bölgesinde hastaneler insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Günde binlerce kişi hastaneleri ziyaret etmektedir. Türkiye genelinde hastanelerde bir aşırı yoğunluk söz konusu. Bunu önlemek için çeşitli çözümler bulunmuştur. Bunlardan en önemlisi randevu ve sıra sistemidir. Sağlık bakanlığı bu konu ile ilgili internet üzerinden bir çözüm bulmuştur. E-Hastane diye adlandırılan bu sistem sayesinde vatandaşlar internet üzerinden randevu alma hakkında sahiptirler.

E-Hastane Nedir

E-Hastane Nedir

E-Hastane Randevu

Randevu sisteminin avantajları çok büyüktür. Bu sistem sayesinde hastanelereki yoğunluk bir nebze olarak azalmış durumda. Saat seçimi dışında isteğinize göre doktor seçimide yapabilmeniz çok büyük bir ayrıcalıktır vatandaşlarımız için. E-Hastane sistemi aynı zamanda MHRS diyede bilinen bir sistemdir. Randevu almak için yanınızda kimliğinizi bulundurmayı sizlere öneriyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Özürlü Vergi İndirimi başlıklı makalemizde özürlü vergi indirim, özürlü vergi indirimi ve özürlü vergi indirimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir