RAPOR PARASI SORGULAMA 2015

rapor parası sorgula

Rapor parası sorgulama 2015 ile rapor parası yattımı merak etmenize gerek kalmıyor ve işgöremezlik ödemenizi kontrol edebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sizin adınıza yapacağı işgöremezlik ödemesi yatıp yatmadığını kontrol edebileceksiniz.

Türkiye’nin e-devlet kapısı olan Türkiye.gov.tr üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmetlerine ulaşabileceksiniz. SGK e-hizmetler tek bir adreste toplanmış olup e-devlet şifresi ile giriş yaparak adınıza ait tüm işlemleri tek bir yerden yapabiliyorsunuz.

RAPOR PARASI SORGULAMA 2015

SGK rapor parası yattımı diye sormak istediğinizde anında cevap bulabiliyorsunuz. Tamamen SGK online işlemler üzerinden yapılmakta olup anlık olarak hesabınızı takip edebileceksiniz. Sorgulama yapmak için TIKLAYIN.

SGK tarafından yapılan tüm işlemleri takip edebileceğiniz üzere rapor parası eğer anlaşmalı banka hesabınıza yatmasını da istiyorsanız Ziraat Bankası, Akbank ve Halkbank hesaplarınızı tanımlayabilir ve rapor parası banka hesabına yatmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlaç Güvenliği Rehberi başlıklı makalemizde ilaç güvenliği, ilaç güvenliği eğitimi ve ilaç güvenliği nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir