Rapor parası yattımı sorusuna artık son! Artık TC Kimlik Numarası ile rapor paranızın yatıp yatmadığına dair işlemleri takip edebileceksiniz.

SGK tarafından hazırlanan sayfada aşağıdaki bilgileri sırasıyla doldurmanız gerekmektedir;

rapor sorgulama 300x199 Rapor Parası Sorgulama

  • Uyruk: T.C. (Türkiye Cumhuriyeti)
  • T.C Kimlik No: 11 haneli vatandaşlık numaranızı giriniz. (Örneğin; 12345678901)
  • Nüfus İl: Nüfus cüzdanınızın arkasında bağlı olduğunuz il ismini seçiniz. (Örneğin; İzmir)
  • Cilt No: Nüfus cüzdanının arkasında yazmaktadır. Numaranın başındaki 0 (Sıfır)’lar önemsizdir. (Örneğin; 0002 yazıyorsa sadece 2 yazınız.)
  • Doğum Yılı: Doğum tarihinizin sadece YIL kısmını seçiniz. (Örneğin; 1974)

Rapor parası sorgulama sayfası sayesinde sorgulama yaparken rapor paranıza dair herşeyi sadece size özel sayfanıza girerek ve şifresiz şekilde hiç bir ücret vermeden anında öğrenebileceksiniz. Rapor paranızı size en yakın Ziraat Bankası şubesinden çekebilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki form ile öğrenebileceğiniz bilgileri www.turkiye.gov.tr adresinden de e-devlet şifreniz ile de öğrenebilirsiniz.

Rapor Parası Sorgulama

raporparasi com rapor-parasi-sorgula, rapor parasi ne zaman odenir, rapor parası ziraat bankasına gönderilmedi, emanete alnan rapor paras nasl alnr, rapor parası sorgulaması, rapor parasi ne zaman alinir, sigortadan rapor parası nasıl çabuk alınır, rapor parasi nezaman alinir, hastalik rapor param merkeze gönderildi ne demek, sigorta parası sorgulama

Yorumlar