Sağlık Raporu İçin Artık Para Ödenmeyecek

Sağlık raporu konusunda sizlerle önemli bir haber paylaşmak istiyoruz. Sağlık raporu alırken artık herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Yapılan açıklamada işe başlayacak olanlar, öğrenciler ve öğrenci adayları sağlık raporu için artık herhangi bir ücret ödemeyecek.

Sağlık Raporu İçin Artık Para Ödenmeyecek

Sağlık Raporu İçin Artık Para Ödenmeyecek

Sağlık Raporu Konusunda Müjde

Askerlik için başvuranlar içinde aynı müjde geçerli. Türk Silahlı Kuvvetlerine başvuru yapanlar bu sağlık raporu için herhangi bir  para ödemeyecektir. Aynı zamanda askeri hastanelerde sağlık hizmeti alanlar bu hizmetlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilecektir. Bu işlem askerler dışında Emniyet’e giriş yapacak olan öğrencileri içinde geçerli.

Bakanlar kurulu tarafından onaylanan bu yeni yasa yürürlüğe girdi. Siz değerli ziyaretçilerimiz artık herhangi bir sağlık raporu için para ödemeyecektir. Yapılan bu önemli değişikliği sevinçle sizlerle paylaşmak istedik. Sağlık raporu alırken artık bir ücret ödememe konusunda dikkat edin.

Bir önceki yazımız olan İstifa Eden İşsizlik Parası Alabilir Mi başlıklı makalemizde istifa eden için işsizlik maaşı, istifa eden için işsizlik parası ve istifa eden işsizlik parası alabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir