SENTETİK GREFT TASLAK LİSTESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU 06/03/2013

T.C.
 
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
 
 
06/03/2013
 
SENTETİK GREFT TASLAK LİSTESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığınca Sentetik Greft taslak listesi, sektör temsilcilerinden, firmalardan ve hizmet sunucularından talepler dikkate alınarak bilimsel komisyon tarafından nihai şekli verilmiş olup ekteki tabloda yer almaktadır;
Excel formatında düzenlenmiş olan söz konusu listeye, bu grupta malzemesi olan ve TİTUBB kayıt/bildirim işlemi tamamlanmış firmaların; ürün tanımları olan grubun karşısına ürünlerini duyuru tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde eşleşmeleri gerekmektedir.
 1) 10 iş günü içerisinde ürünler Excel formatında yayımlanan listeye eşleştirilmek suretiyle hazırlanan liste CD’ye kaydedilerek, söz konusu cd ile Kurumumuz Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığına yazılı müracaat etmeleri gerekmektedir.
 2) Yanlış eşleştirmeler Kurumumuzca değerlendirmeye alınmayacaktır.
3) Sentetik greft taslak listesinde yer almayan ürünler için firmalarca yeni sınıf açılması talebi 01.08.2012 tarihinde yayımlanan Tıbbi Malzeme Ödeme Komisyonunun Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönerge ekinde yer alan Tıbbi Malzeme Başvuru Kılavuzu kapsamında yapılacaktır. Bilgilerinizi rica ederiz.
Ek:
Sentetik Greft Taslak Listesi
Birim Adı: Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü / Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığı
İrtibat : Sos.Güv.Uzm.Yrd.Hakan ATAR
E-posta : hatar@sgk.gov.tr
Telefon: (312) 207 86 63
Adres :Ziyabey Caddesi No:6 PK: 06520 Balgat /ANKARA

Bir önceki yazımız olan İstirahat parası sorgulaması Rapor Parası Sorgulama başlıklı makalemizde 2014 emekli promosyonu, 2016 fiyat listesi ve 2022 3 aylık maaş sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir