SGK E-Bordro Maaş Sorgulama

E-Bordro sistemi tamamen memurlar için özel hazırlanmış bir sistemdir. Bu sistem sayesinde aylık olarak siz değerli memurlarımız maaşlarını internet üzerinden sorgulayabilir. İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde karşınızdaki ekranda son iki aylık maaş bilgileriniz çıkacaktır. Eğer çıkan sonuçlarda herhangi bir hata olduğunu düşünüyorsanız bunu en kısa sürede bağlı olduğunuz Muhasebe Müdürlüğüne bildirmeniz gerekmektedir.

SGK E-Bordro Maaş Sorgulama

SGK E-Bordro Maaş Sorgulama

E-Bordro Maaş Sorgulama

E-Bordro‘ya ait sisteme giriş yaptıktan sonra karşınızdaki ekranı eksiksiz doldurmalısınız. Doldurmanız alanlarda TC Kimlik No, Memuriyet Sicil No ve Emekli Sicil No gibi alanlar var. Sorgulamak istediğiniz yılı ve ayı seçtikten sonra İstihdam Tipini seçmelisiniz. Bütün bu işlemlerden sonra E-Bordro maaş sorgulama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-Bordro sorgulama işlemini bu adres üzerinden yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sgk Yıllık İzin Süreleri Ne Kadar? başlıklı makalemizde Sgk Yıllık İzin, Sgk Yıllık İzin Süreleri ve Sgk Yıllık İzin Süreleri Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir