SSK Danışma Hattı İletişim

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize SSK tarafından uygulanan, ve SSK ile ilgili soruları olanlara çok büyük kolaylık sağlayan bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Sizlerinde bildiği gibi SSK tarafından kurulan danışma hattı SSK ile ilgili sorusu olanlara kolaylıklar sağlamaktadır. SSK danışma hattına ulaşmak ve iletişim kurmak çok basit. Alo 170 arayarak hemen SSK danışma hattına bağlanabilirsiniz.

SSK Danışma Hattı İletişim

SSK Danışma Hattı İletişim

SSK Danışma Hattı Numarası

SSK ile ilgili mağduriyetlerinizi ve aklınıza takılan soruları bu danışma hattına iletebilirsiniz. Bu danışma hattı tamamen sizler için kurulmuş bir hattır. En doğru bilgiyi birinci ağızdan almak için böyle bir hizmet uzun süredir düşünüluyordu. Böyle kaliteli hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanabilmemiz ise mükemmel bir durum. Her türlü eleştiri ve şikayete açık olan danışma hattına mesai saatleri içerisinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sık Rapor Almak İşten Atılma Sebebi Mi? başlıklı makalemizde Sık Rapor Almak İşten Atılma Sebebi, Sık Rapor Almak İşten Atılma Sebebi Mi ve Sık Rapor Almak İşten Atılma Sebep mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

2 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir