SSK İlaç Rapor Sorgulama

SSK tarafından sizler için hazırlanan bir başka kolaylık hakkında siz değerli ziyaretçilerimize bahsetmek istiyoruz. SSK üzerinden artık ilaç rapor sorgulama işlemini basitçe yapabilirsiniz. SSK ilaç rapor sorgulama işlemini üstelik E-Devlet şifresiz yapabilirsiniz. Bu güzel uygulama hakkında sizlere bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

SSK İlaç Rapor Sorgulama

SSK İlaç Rapor Sorgulama

İlaç Rapor Sorgulama

İlk etapta yapmanız gereken şey size vereceğimiz olan bağlantıya tıklamak olacaktır. SSK rapor sorgulama işlemini bu adres üzerinden yapmalısınız. Verdiğimiz linke tıkladıktan sonra karşınıza karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekecek. Sorgulama işlemi için Türkiye Cumhuriyeti kimlik no, Baba Adı ve Doğum Yılına ihtiyacınız olacak. Son kısıma ise belirtilen sayıları doldurduktan sonra sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sonuçlandıktan sonra raporunuzun bittiğini anladıysanız ilaçları eczaneden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hangi Hastalar Bakım Parası Alabilir? başlıklı makalemizde Bakım Parası Alma, Bakım Parası Almak ve Hangi Hastalar Bakım Parası Alabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir