TC Kimlik No İle Rapor Arama

Raporunuz ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıktıysa veya raporunuza ihtiyacınız olduysa raporunuza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Rapor arama işlemi konusunda sizleri bu yazımız aracılığı ile bilgilendirmek istiyoruz. Raporunuzu onaylayıp gönderdikten sonra raporunuza ınternet üzerinden ulaşabilirsiniz. Rapor arama işlemini kolay bir şekilde SGK‘nın sizler için hazırladığı resmi web sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

TC Kimlik No İle Rapor Arama

TC Kimlik No İle Rapor Arama

Rapor Aramak

Rapor süresi biten bütün çalışanların raporları bu sisteme yansıtılması zorunlu bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranıza ihtiyacınız olacaktır. Karşınıza çıkan ekrandan Sigortalı kısmını seçtikten sonra Sorgula tuşuna basmalısınız. Sorgula işlemini yaptıktan sonra sizin aldığınız bütün raporları sistem üzerinden görebileceksiniz. Rapor arama işlemini bu adres üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SSK İlaç Rapor Sorgulama başlıklı makalemizde SSK İlaç Rapor Sorgulama, SSK İlaç Rapor Sorgulamak ve SSK İlaç Raporu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir