TEB Jet Kredi ile PTT İşyerlerinden SGK Emeklilerine Özel İhtiyaç Kredisi

teb-logo

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni ürünü TEB Jet Kredi ile maaşlarını PTT’den alan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklilerine özel ihtiyaç kredisi veriyor. Sadece nüfus cüzdanları ile PTT işyerlerine başvuru yapan emekliler, 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkânına sahip olacak.

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), maaşını PTT’den alan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklilerine yeni ürünü TEB Jet Kredi ile ihtiyaç kredisi sunuyor. PTT işyerlerinden, sadece nüfus cüzdanları ile başvuru yapabilen SGK emeklileri, kolaylıkla 30 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi imkânından faydalanabilecek.

TEB Jet Kredi ile ihtiyaç kredisi kullanan emekliler, ücretsiz olarak bir yıl boyunca Medline Acil Sağlık Hizmeti’ni de kullanabilecek. PTT’den emekli maaşı alanlara kolay, hızlı ve ulaşılabilir kredi fırsatı sunan TEB Jet Kredi, yaza özel dosya masrafsız cazip faiz oranıyla emeklilere müjde veriyor.

Bir önceki yazımız olan SGK Rapor Parası Hakkında Tüm Sorular ve Cevapları başlıklı makalemizde analık hali, e-ödenek ve geçici iş görmezlik ödeneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir